Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelentenek ezek az angol...

Mit jelentenek ezek az angol idézetek?

Figyelt kérdés

-You can take what is handed to you and use it as an excuse to mess up. But I've always handled what was given to me by life


-Acting her out is like therapy. I get to do things nobody would ever say or do in real life.



-Be yourself. The happiest and most successful people are those who feel the most comfortable with themselves.


2013. márc. 24. 20:42
 1/1 doracell ***** válasza:
100%

Megteheted, hogy amit kapsz, ürügyként használod a zűrözésre. (Szó szerint: elfogadhatod / elveheted, amit a kezedbe kapsz…) Én viszont mindig tudtam kezelni (sz.sz: kezeltem) amit az élet nekem adott.


Ha eljátszom őt, az felér egy terápiával. (sz.sz: Őt eljátszani olyan, mint egy terápia.) Olyan dolgokat van lehetőségem csinálni, amit soha, senki nem tenne vagy mondana a való életben.


Légy önmagad. A legboldogabb és -sikeresebb emberek azok, akik a leginkább ki vannak békülve magukkal (sz.sz: akik a legkényelmesebben érzik magukat a bőrükben.)


(Jó tanács: vsz gyorsabban kapsz választ, ha röviden vázolod a szöv.környezetet)

2013. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!