Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelentenek ezek az angol...

Mit jelentenek ezek az angol mondatok?

Figyelt kérdés

1. These markings are used to draw the attention of readers to the fact that this is an area that is of particular importance.


2.If the hydraulic sístem's overload protection is incorrect or the sístem's function ara otherwise altered, safety cannot guaranteed under any circumstances.


3.Never use the outer boom for lowering a load when is a risk of overtirning, as this could result in the load ending up in the cab.


2013. febr. 22. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
ezek a jelzések arra valóak, hogy az olvasó figyelmét felhívja arra a tényre, hogy ez egy olyan terület, aminek kiemelkedő jelentősége van
2013. febr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha a hidraulikus rendszer telítettségi védelme helytelen, akkor a rendszer működése megváltozik, a biztonság nem garantált minden körülmények között
2013. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne használja a külsőt súly emelésére, amikor fennáll az átfordulás veszélye, ez oda vezet, hogy a súly a kabinba fog kerülni
2013. febr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
google fordító? :D Szzéép. Odáig én is eljutottam.
2013. febr. 22. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!