Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kémia emelt érettségire elég...

Kémia emelt érettségire elég a számolásokhoz azokat a példákat megoldani, amik a Villányi kétszintű érettségis könyvben vannak felsorolva a fejezetek végén, az Ötösöm lesz kémiából?

Figyelt kérdés
Meg gondolom az emelthez kell a középszintes is.
2013. márc. 26. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fejezetek végén? Nem árt megcsinálni az összes feladatot ami középsulis szintű a példatárból, illetve az eddigi összes emelt érettségiből is végigcsinálni mindet. Így lesz elég, én is ezt csináltam.
2013. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
vagyis meg kell csinálni az egész ötösöm lesz-t? vagy milyen középsulis példatárra gondolsz?
2013. márc. 26. 22:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Ötösöm lesz példatárban levő számolásokra értettem, követelményrendszer alapján tudni fogod melyikeket kell megcsinálni belőle. Nem kell az egészet, mert van benne sok számolás amit nem kérnek érettségin.
2013. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!