Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tavaszi szünetben be kell...

Tavaszi szünetben be kell menni a gyakorlati helyre?

Figyelt kérdés
Most vagyok gyakorlaton. Állítólag azt mondta a séf, hogy be kell menni tavaszi szünetben 1-2 napot. Ilyet lehet? Tudtommal az oktatási szünet ideje alatt a tanuló nem köteles gyakorlatozni, kivéve persze a nyári gyakorlat alkalmával. Most akkor mi legyen? Én már be vagyok táblázva a szünetre...

2013. márc. 28. 09:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez egy munkahely ott meg nincs tavaszi szünet... de mint dolgozó vagy ott, csak mivel gyakornok vagy nem kapsz pénzt érte.
2013. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
most akkor ingyen munka? esélytelen, hogy én bemenjek ingyen dolgozni -.-
2013. márc. 28. 09:46
 3/16 A kérdező kommentje:
de még pénzért se...szerintem akkor sem vagyok köteles bemenni oktatái szünetben, hisz még nem ott dolgozom, hanem csak gyakornok vagyok, vagyis tanuló!! nem rabszolga...
2013. márc. 28. 09:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És amikor már dolgozni fogsz, akkor sem fogsz ünnepnapokon munkába menni? A vendéglátásban ez nem tartható...
2013. márc. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de még nem dolgozom :D éppen ezaz, hogy tudtommal tanuló vagyok!! a másik meg az, hogy most írták nekem haverok, hogy hétfőn-kedden be kell menni...az meg már 100% hogy elfelejthetik, hogy én húsvét hétfőn bemegyek, főleg ingyen!!!
2013. márc. 28. 09:55
 6/16 A kérdező kommentje:
szerintem sokan összetévesztik a gyakorlatot a munkával..2 között marha nagy a különbség
2013. márc. 28. 09:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Nincs marha nagy különbség, a gyakorlat alatt tapasztalod meg, milyen a munka.
2013. márc. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
el vagy tévedve. a gyakorlati időszak az ugyanaz mintha dolgoznál, nem lábat lógatni meg telefonozni kell bemenni! én ott dolgozom ahol gyakorlaton is voltam és ugyanazt csinálom... de ha a főnök azt mondja hogy be kell jönni mondd csak h nem mész, aztán ő meg elfelejti aláírni a gyakorlati papírt...
2013. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez már nem általános iskola alsó tagozat, hogy felháborodj, ha szünetben menni kell. Később, a végzésed után nem fogsz bemenni dolgozni, mert valahol éppen tavaszi vagy őszi szünet van?! Ne légy már ilyen barom..

Saját magadnak teszed a legnagyobb szívességet, ha a "séf"-nek ellentmondasz, és hagyod a fenébe az egészet, nem neked való a munka.

2013. márc. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

ne menj be

ők meg kib*sznak a retekbe, igazolás nuku

a sulit nem fogod elvégezni

ott leszel végzettség, munkatapasztalat nélkül

és akkor majd kiírod a kérdést ide, hogy miért ilyen szeméttetűrottthadékezaqúrvaország??

a te életed, úgy b*szod el, ahogy akarod

2013. márc. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!