Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha Bethlen Gábor Református...

Ha Bethlen Gábor Református Gimnáziumba szeretnék menni, akkor mit válasszak? Emelt szintű fizika-matematika-informatika, vagy emelt szintű kémia-biológia?

Figyelt kérdés
mindkettő ág nagyon érdekel.
2013. márc. 30. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
És most tökidegen emberekre bízod a döntést? Mindkét ágon el lehet helyezkedni ha ügyes vagy, nem ezen múlik a dolog. Engem az 1. verzió jobban vonz, de mindenkinek jobb ha te döntesz.
2013. márc. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem.csak gondoltam megkmérdezem :)
2013. ápr. 18. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Vásárhelyre mész a BGRG-be?
2013. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ha minden jól megy,akkor igen :D
2013. jún. 8. 16:01
 5/8 A kérdező kommentje:
kémia-biológiára járok,de lehet hogy rossz döntés volt :O
2013. szept. 14. 11:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudsz már átmenni a másikba?
2014. márc. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valamelyik azért csak jobban érdekelt, nem?

Vagy melyikbe felvételiztél?

2014. márc. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
idén leszek végzős, és nagyon örülök, hogy ide jelentkeztem :) nagyon jó suli, és tele van lehetőségekkel. Azért akartam kiiratkozni, mert az osztálytársak bántottak java részt, de mindenki megszelídült, én is változtam, minden szupi :)
2016. júl. 16. 00:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!