Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gimnáziumban...

Szerintetek gimnáziumban melyik a legnehezebb tantárgy?

Figyelt kérdés
Én pl. nagyon nem vagyok jóban a fizikával (2-es vagyok belőle), de matekból 4-es vagyok.
2013. márc. 30. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez mindenkinek máshogy van, és tanártól is nagyon függ. attól is függ, hogy mi érdekel, mert ha valami nem annyira, akkor nyilván rosszabb vagy belőle. én pl a kémiát és bioszt rühellem, és elég rossz is vagyok belőle, de a törit meg az angolt szeretem, abból jó vagyok..
2013. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is a tanár olyan, hogy a legtöbben nem értik az anyagot és akkor még minket állít be hülyének. Igaz van aki csak nála tanult fizikát és 100% emelt fizikát írt. Pedig engem érdekelne de a tanár elveszi kedvem.
2013. márc. 30. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az osztályfőnöki óra:)


Amúgy ha az egész osztálynak nem tetszik, akkor ha van másik fizika tanár, akkor kérhetitek, hogy cseréljék le.


Vagy ha értelmes, akkor azt is meg lehet próbálni, hogy beszélni vele, hogy ez bizony így nem jó, ahogy csinálja és változtasson.

Viszont ha idióta, akkor ezzel csak rontasz a helyzeten.

2013. márc. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valójában nem tudom hova lehetne sorolni. Minden fontos dolog, ami a dolgozatban kellet volna, érdekesen csak doga után jut eszébe
2013. márc. 31. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az irodalom.

Igazából jó semmiből se voltam/vagyok. Nincs olyan tantárgy, amit elég volt átfutnom, és már ötös...

Irodalomból, ha sokat tanultam is csak 3-as és 4-es között álltam. Nem érdekelt, ilyen mélységben most se érdekel. Ráadásul nehéz ráállnom a nyelvezetre, a megfogalmazásmódra, a gondolkodásmódra, amelyek segítségével a tanárnő kérdéseire jól tudtam volna válaszolni.

Szemben informatikából, biológiából, matematikából ötös, ha nem, akkor 4-es 5-ös voltam, ha sokat tanultam.

2013. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az irodalom, nagyon utálom, teljesen hülye vagyok hozzá. Még ami nehezebb az a faktos kémia, de az kibírható.
2013. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a kémia. Irodalom nem nehéz, ott lehet félrebeszélni.
2013. ápr. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Tanárfüggő.Én pl.a kémiát nem értem sehogy se,viszont inkább humán beállítottságú vagyok,de a törit a tanár nagyon számon kéri,s szigorúan.Magyart viszont szeretem.
2014. jún. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!