Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szociális ösztöndíjhoz kellene...

Szociális ösztöndíjhoz kellene nekem igazolás a szüleim válásáról, de a Megyei Bíróság nem válaszol sem az e-mailekre, sem a papír formájú kérelemre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több e-mailt küldtem, Édesanyám is írt nekik. A poén ott van, hogy amit anya írt, másról is esett szó, arra reagáltak, az igazolásra meg csak annyit se, hogy kopjunk le. Válási tárgyalásról szóló idővégzést lefénymásoltam+a szüleim megegyezését. Az is a problémám, hogy a papirok intézése folyamatban van, apa nem él velünk, de erről még nincs papir. Mellékeltem egy levelet, amiben ezeket megírtam. Mennyi esélyem van? PTE-re járok (Szombathely).
2009. szept. 20. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szociális ösztöndíj, csak annyiért mert a szüleid elváltak? Cuki vagy.
2009. szept. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem az ösztöndíj keresetfüggő és nem szülő száma függő.
2009. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Honnan veszitek, hogy a kérdező csak azért kéri az ösztöndíjat, mert elváltak a szülei?

Kérdező, szerintem menj be személyesen, ha nem válaszolnak a levelekre!

2009. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13:36 A kérdésedre a válasz: "Szociális ösztöndíjhoz kellene nekem igazolás a szüleim válásáról"
2009. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szociális ösztöndíjhoz mindenféle sz@r papírt össze kell szedni, ez még nem azt jelenti, hogy a kérdezőnek nincs rá más oka is, hogy igényelje (pl alacsony jövedelem, nagycsaládos, stb)...
2009. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg megírták, hogy kopjatok le akkor vidd be a HÖK-re azt a levelet, majd ők megszülik, hogy így mi legyen.
2009. szept. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Csak azért mert egyedül ezzel van problémám, nem jelenti azt, hogy nincs rá több okom. És igen, képzeljétek, ez is egy ok ! Tudatlan inkább hallgasson !
2009. okt. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!