Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak kérvényt a...

Hogyan írjak kérvényt a középiskolámnak? Sürgős! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Felmentett az orvosom tornából fél évre, és mondták a tanárok, hogy nem elég az orvosi papír, hanem a szülőnek is kell írnia kérvényt az iskolának (? vagy az igazgatonak kell, esetleg a tornatanárnak?). Hogyan irjak kérvényt és mit kell tartalmaznia?:S Nagyon sürgős!!! Holnapra kell! Valaki segítsen nagyon nagyon köszönöm!
2009. szept. 20. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is meg barátnőm is fel vagyunk mentve tornából de nekünk elég volt annyi, hogy kaptunk az orvosunktól igazolást amit el kellett vinni suliorvoshoz aki írt egy papírt a tesitanárnak a felmentésről!!! A tesitanárod mondta,hogy kell szülői kérvény is?, mert nem hiszem, hogy kell bár ez lehet sulifüggő.

Ha meg tényleg kell kérvény akkor sztem tornatanárnak kell írni mindenképpen és fogalmazd meg benne, hogy miért van felmentésed és kérd magát a felmentést írasd alá szülőkkel...

Remélem valamennyit tudtam segíteni!!!

2009. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Igazgató Úr!

Kérem, hogy X. Y. 9. b osztályos gyermekemet a mellékelt orvosi javaslat alapján szíveskedjen a 2009/10-es tanév első félévére a testnevelés órákon való részvétel és osztályzás alól felmenteni.

Köszönettel:

X. Z.

Lehet, hogy azért csinálják ezt így, mert félnek, hogy a gyerek a szülő tudta nélkül beszerez egy orvosi javaslatot és nem tornázik. Általánosságban tantárgyi felmentést egy fél/egész évre az igazgató adhat, de tesiből speciel az iskolaorvos is benne van a folyamatban.

2009. szept. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! nagyon sokat segitettél:DDDDDDDDDDDDDD
2009. szept. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!