Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan írjak fellebbezést ha...

Hogyan írjak fellebbezést ha munkaügyin keresztül jelentkeztem tanfolyamra és elutasítottak?

Figyelt kérdés
Éppen a teszt írási nap elött belázasodtam,és más napra még rosszabbul lettem de elmentem megírni de nem tudtam úgy megírni hogy sikerüljön. Annyira könnyű volt pedig..volt olyan feladat ami késöbb esett le..csak azért mert .nnagyon beteg voltam elrontottam,pedig ez a tanfolyam volt minden vágyam. Nagyon elvagyok keseredve...
2013. ápr. 3. 09:58
 1/1 verde válasza:

...és mégis mit írnál a fellebbezésbe? hogy becsszó otthon eszembe jutott a válsz!!! Szerinted, hol fogadnák el a fellebbezésedet, nemcsak a munkaügyön, (érettségi, államvizsga stb.) hogy hazaérve már rájöttél, hogy mit kellett volna válaszolni.

Elhiszem, hogy el vagy keseredve, de ebbe bele kell nyugodnod, sok sikert a következő tesztíráshoz.

2013. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!