Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van hogy...

Mennyi esélyem van hogy felveszik gyermekeimet mégis bölcsödébe ha most elutasították őket, de írok egy fellebbezést?

Figyelt kérdés
Van akinak így sikerült elérnie?
2010. jún. 15. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Reméljük sikerül:)

Írj bele nyomós érveket..messze a nagymama, bébi szitterekben nem bízol,nincs ki vigyázzon rá, szeretnéd ha közösségben lenne stb stb:)

2010. jún. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért utasították el?!
2010. jún. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Helyhiány miatt. Pedig mennék vissza dolgozni és két kicsit nevelek egyedül.

2010. jún. 15. 12:45
 4/9 anonim ***** válasza:
csak abba az egy bölcsibe jelentkeztetek? nincs másik a környéken vagy a munkahelyed környékén?
2010. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A környéken 2-be jelentkeztünk ami közel van a lakhelyünkhöz de egyébként is csak 4 bölcsi van erre. A munkahelyhez közelibe nem mert ezt nem is tudtam hogy lehet. Úgy tudtam csak a lakcím szerinti kerületbe lehet.
2010. jún. 17. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy a bölcsinél hogy van, de pont múltkor mondta az óvódavezető nekem, hogy sok gyereket el kellett utasítana helyhiány miatt, de biztos fognak páran fellebezni és azokat fel kell venni így is. Plusz mé beleírod, hogy két kicsit nevelsz egyedül, mindezt szívhezszóló stílusban, szerintem fel fogják venni. Majd írd meg mi lett!
2010. jún. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
óvodánál meg iskolánál van hogy csak a "körzetibe" mehet, bölcsinél nincs.
2010. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok! Megírtam a fellebbezést és beadtam, úgyhogy most várom a választ. Sajna a bölcsinél is csak a körzeteseket veszik fel, mert felhívtam másik kerületben lévő bölcsit is és ott is mondták hogy sajnos még az ő kerületükből sem tudtak minden gyerekeket felvenni úgyhogy másik kerületi szóba sem jöhet.
2010. jún. 18. 19:31
 9/9 A kérdező kommentje:

Megkaptam a fellebezésre is az elutasító választ!

Hihetetlen de fogalmam sincs így mi lesz.

2010. júl. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!