Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fogorvosin van patológia?

Fogorvosin van patológia?

Figyelt kérdés
Fogorvosi pályát nézegetem, de nem bírom a vért. Annyira elviselem nyugodtan, ami a "szájban" lehetséges, de az orvosin felfordul attól a gyomrom, ha arra gondolok, hogy formalinos emberekben kell "túrkálni". Ezért nem szeretnék orvosira menni, hanem fogorvosira.
2013. ápr. 4. 10:04
 1/9 A kérdező kommentje:
*megtudtam régebbi kérdésekből, hogy van. Az mennyire vészes? El lehet viselni?
2013. ápr. 4. 10:06
 2/9 anonim ***** válasza:

Megnézem

Sztem nincs (leaglábbis elsőben nincs)

2013. ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mehetnél parodontológusnak

( ott kevesebb a vér)

2013. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

Ne menj szájsebésznek


Van "konzerváló fogászati propedeutika"

másodikban) Meg "Odontotechnológia"

2013. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Hát sajnos - harmadéven - van

"Általános pathologia" me "Orális pathologia"

(első félévben)Meg második félévben is

Negyedikben van egy olyan tárgy, hogy "Fogorvosi pszichológia" "Fogorvosi szociológia"

2013. ápr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eléggé utálnám a fogorvosomat, ha ilyen kis utálkozós lenne. Persze, hogy van anatómia fogorvosin is, és azzal együtt jár a boncolás is.
2013. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De harmadikban olyan tárgy

is van, hogy "Belgyógyászat" (negyedikben meg "Közegészségtan"

(meg elsőben másodikban van "Élettan")

2013. ápr. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Anatómia mindenféleképpen van, és ott bizony van patológiai boncolás gyakorlat is. (hogyan is képzelted az orvosit ha sosem látod az embert belűről??) Olyan nincs hogy csak a szájban lévő vért kell megszoknod. Ha orvos akarsz lenni 8mégha fogorvos is) akkor vagy legyőzöd az iszonyodat vagy ne menj erre a pályára.
2013. ápr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hát akkor ez nagyon rossz választás volt a részedről... a SOTÉra járok FOKra, itt mindenhol van anatómia, gyógyszerészeknek, gyógytornászoknak, még eü.menedzsereknek is... és igen, meg kell fogdosni a formalinos hullákat, pláne orvosin és fogorvosin! saját preparátumot kell majd készítened, tehát ezt nem tudom hogy gondoltad...
2013. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!