Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magyar-földrajz-portugál...

Magyar-földrajz-portugál szakos tanári diplomával mihez lehet kezdeni, ha nem szeretnék tanítani?

Figyelt kérdés
(Lécci írjatok ötleteket!) Köszönöm!

2013. ápr. 4. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Földrajz végzetséggel, nem tudsz földtudomány doktori suliba jelentkezni?
2013. ápr. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Portugál nyelvterületre szakosodott cégeknél túravezetés, idegenvezetés, geológiai kutatások, térképészet ( egyébként te nem tanultad a földrajz ágait?)Magyarból: korrektúra , fordítás portugálból magyarra és vissza, ...
2013. ápr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben mesterképzésre jelentkeznék. PL.vegyész mesterképzésnél a földrajz alapszak kreditelismeréssel elfogadott szak. (de végigbogarászhatod a felvit, hova tudsz tovább menni) De. vegyész diplomával elég sok állást hirdetnek, az egy jó irány lehet. (ha képes vagy kémiát tanulni)Egy biztos mindenféleképpen tovább képezném magam és MSC szakon.
2013. ápr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző válaszoló vagyok..ja és büfé szakos mesterképzések kizárva alapon..tehát ilyen-olyan szakok amiket pl. bölcsész karok hirdetnek, vagy a legtöbb társadalomtudományi Ma is kizárva, mert azokkal munkahely nuku. (nem nézem le a bölcsész vagy társ. tud diplomát, de az álláspiac az álláspiac, ha olyannal nincs kínálat akkor nem érdemes azt tanulni)
2013. ápr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

11:43-as, a vegyész szak alatt például a BME vegyészmérnökijét érted vagy más a kettő?

2013. ápr. 4. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Erdemes tudni, hogy a BRIC ben a Brazilia is benne van, es sztem meg mindig nagyon ki vannak ehezve jol kepzett emberekre, azt gondolom hogy TTK, foleg mernok diplomaval (foleg angoltudassal) jo allast lehet kapni. Csak eppen, amennyit lattam belole 3honap alatt, europainak azert furcsa ott elni (pl. Sao Paulo keves embernek jon be!), de akkor is jo tudni, fiatalkent kalandnak tokeletes.
2013. aug. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!