Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pontszámításnál ez hogy van?

Pontszámításnál ez hogy van?

Figyelt kérdés
Idén érettségizem. Utánanéztem a pontszámításnak, de egy dolog nem volt egyértelmű. Duplázni szeretnék majd, a németet és a törit számolnám, ebből a német érettségim már megvan, középszintù. a tori emelt lesz. kérdés hogy ha ezeket duplazom és hozzáadom még a német nyelvvizsgámért a 28 pontot és a töri emeltért 50 et lehetséges hogy 436 pontom lesz? (némett érettségim 94% a törire 85öt számoltam igy kb-ra. illetve csinalok egy angol emeltet is de azt csak az ingyen nyelvvvizsga miatt tehát a 60 legyen meg. és azt a nyelvvosgát még beszámolhatom? mert az még 28 pont és akkor megvan a 100 pluszpontom . ezt lehet íhy? akkor 460 körül lenne a pontom... remélem értitek mit akarok kérdezni:)
2013. ápr. 4. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a fonalat elvesztettem régen, de ez nem számít mert ide linkelem a felvi pontszámító kalkulátorát.

[link]


Itt aztán próbálgathatod hogy mikor mennyi pontod lenne és biztos eredményt ad...

2013. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen ezt megcsináltam köszi:) itt elfogadja a nyelvvizsgát. remélem akkor úgy is van:)
2013. ápr. 4. 21:43
 3/5 A kérdező kommentje:
ezzel az első kérdésemre akkor megvan a válasz de azt ezzel nem lehetmegállapitani hogy az emelt érettségivel szerzett nyelvviszsgát elfogadják e mert a pontszamitoba csak a nyelvvizsgat lehet beirni de azt nem hogy emelt érettségiért kaptam...
2013. ápr. 4. 21:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Most már figyelmesebben elolvastam a kérdésed végre értem:))))))))))megkapod az angol nyelvvizsgáért is a plusz pontot. Viszont a 2 nyelvvizsgádért összesen fogsz 40 pontot kapni, ez a jogszabályi maximum ami nyelvvizsgákért adható.
2013. ápr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jaaa igen 40et azt tudom:) köszönöm a választ!:)
2013. ápr. 4. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!