Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen targoncás tanfolyamot...

Milyen targoncás tanfolyamot érdemes elvégezni, mik az elhelyezkedés esélyei utána?

Figyelt kérdés
Párom targoncás tanfolyamra szeretne menni, hátha abban el tud helyezkedni, a biztonsági őr és kereskedelmi végzettségével nem megyünk semmire. Ha esetleg valaki konkrétan Pécsett tudna valamit, mind oktatás, mind munka területén, nagyon megköszönnénk, ha megosztaná velünk a tapasztalatait.

2013. ápr. 4. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A targoncára van egy általános és típusvizsga. Attól függ melyik kell, de érdemes mindegyiket megcsinálni, már ha van rá pénz. De ha bárhová beállít friss végzettséggel nem fogják alkalmazni.

Őszintén szólva én sem venném fel, mert:

1. Vagy rettentő lassú lesz.

2. Vagy tapasztalat hiányában pikk-pakk hibázik és az nem biztos hogy abból fog állni hogy egy 20 forintos valamit leborított, hanem több százezres kárt is okozhat.

2013. ápr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt értem ,de ha friss végzettséggel nem alkalmaznak embereket, hogy lehet tapasztalatot szerezni? És honnan tudjuk előre, hogy milyen típusra kellene vizsga? Mennyibe kerül egy típusra, és melyik a leggyakoribb? Bocs, hogy sok kérdésem van, de ez még a legjobb ötletünk új szakmára. De persze ha van tippetek hamar elvégezhető, alkalmazható, elhelyezkedésre alkalmas vizsgára, akkor várjuk azokat is.
2013. ápr. 4. 21:07
 3/6 anonim válasza:
Ez badarság! Neten is sok oylan álláshirdetés van, ahová kezdő targoncásokat keresnek. Szerintem van esélyed! Én is ezt akarom csinálni! Ám tényleg érdemes megcsinálni az összesre, de az olyan 100as körül van. De nekem is van több ismerősöm, akik targoncásak, és jól keresnek. Igaz, hátrány a 3 műszak. De valamit valamiért. 100-150ezret kereshetsz. Hely függő! Tescban 100at úgy tudom. Szerintem Tescoban próbálj meg majd elhelyezkedni, oda szerintem felvesznek. Szerintem érdemes megpróbálnod! :)
2013. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"2Ez badarság! Neten is sok oylan álláshirdetés van, ahová kezdő targoncásokat keresnek."


Mutass már egy ilyen helyet!


De ne csak hirdetésben hanem szó szerint!

Az egy dolog hogy úgy hirdetik meg mert ez a követelmény, de TÉNYLEG kezdőket alkalmaznak????????????????????

2013. ápr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Idefigyelj! Valahol el kell kezdeni! Azt aláírom, hogy ha csak egyet csinál meg valaki, egy típusra, úgy tényleg k*rva nehéz elhelyezkedni. De ha mindre megcsinálod, akkor jók az esélyeid. Igaz, az 130(ahol én néztem), de valamit valamiért. Targoncások mindigis kellenek. Kezdők is. Tudom, sok hely van, ahová tapasztalattal vesznek csak föl, de ez rengeteg szakmánál sajnos így van. De kezdőként is el lehet ebben helyezkedni, csak keresgélni kell, nem a sült a galambot várni.
2013. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lugoka válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az a 130 az bruttó lesz. Lehet 120 - 140 et keresni. Bércégnél minimálra vagy annyira se bejelentve. Fölvenni szoktak rutintalan embereket is, de ha lassú vagy akkor levonás vagy elküldenek. Ha törsz valamit akkor meg fizeted.
2013. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!