Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek mechatronikai...

Szerintetek mechatronikai mérnöknek érdemes lenne elmennem úgy, hogy gimiben ilyen 3-as 4-es vagyok matekból vagy rögtön kiesnék az első évben és csak időpazarlás lenne?

Figyelt kérdés

Ezenkívűl ha 2-eseket szerzek végig, úgy ér -e valamit az egész? (ha csak úgy tudom megcsinálni).

És az alapképzés után jó esélyek vannak az elhelyezkedésre, vagy nagyon fontos hozzá a mester képzés is? Milyen fizetésekre lehet számítani alap- és mesterképzés után? ( lehetőleg minél több információt adjatok meg).



2012. okt. 11. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:
BME-s vélemény:senkit sem érdekel h milyen voltál a középoskolában. Senkit sem érdekel, ha nem érted a gyakorlaton az anyagot, mert olyan gyors a tanár.. Ha vannak barátaid, akikkel összeülsz tanulni, akkor megírod a ZH-kat legalább 2 re, ha szorgos vagy. Ha baromi kitartó vagy és elkezded a középiskolai matekot átismételni nem lesz gondod. Ha 2 re elvégzed és nem buksz, akkor nagyon nagy királynak számítasz a szakodon, mert a legjobbak közt vagy. A bsc fizetés olyasmi mint az msc.. bme-ről kijőve kb 350 bruttó havi. Csak ajánlani tudom a mérnöki képzést a BME-n, mert nehéz, de a karriered kb biztos, ha a nyelveket jól beszéled...Ebből még itthon is megélsz.
2012. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem és köszi, de ez csak BME vagy szóba jöhet más is, esetleg Óbudai?
2012. nov. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!