Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Olyanokat szeretnék most...

Olyanokat szeretnék most kérdezni akik már felvételiztek (négyosztályosba) és legalább 40-40 pontot elért. Ti milyen módon képen készültetek a felvételire? Milyen tippeket tudtok a készülésére?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 6. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
10.-es vagyok, 47(magyar) és 42(matek) pontom lett. Igaziból én sehogy sem készültem. Előkészítőre jártam. Havonta egyszer két óra volt. De semmi extrát nem csináltam. Gondolom, jövőre felvételizel. Ne aggódj, menni fog. Nem nehéz, csak összpontosítani kell! :)
2013. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bár nekem kevesebb lett, szerintem te tudod mennyire kell felkészülnöd. van akinek elég az is, ha el jár előkészítőkre. de én mindenképp azt javasolnám, hogy október-novemberben kezdj el készülni, és ha biztosra akarsz menni, néha menj el 1-2 különórára. de semmiképp ne hajszold magad túl, mert csak rosszul sülne el. egyébként ne izgulj nagyon nem olyan vészes mint mondják. én is azt gondoltam hogy durva lesz de nem volt olyan gáz :)
2013. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem matek 47, magyar 41 lett.

Igazából nem készültem rá sokat. Nem jártam előkészítőre, de januárban minden nap megoldottam 2 feladatsort,1 magyart és 1 matekot. Mindig 45-45 percig oldottam meg őket,mint ahogyan élesben lesz. Szerintem arra mindenképpen figyelj, hogy 45 perc alatt meg tudd oldani.

2013. ápr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!