Miért ilyenek a sulik?

Figyelt kérdés
Ezen már annyiszor elgondolkoztam hogy miért ilyenek a magyar sulik ? ezalatt azt értem hogy az amerikai suliknak más az ebédlő részük a folyosók (szekrények vannak ott , színesebb minden) meg hogy az udvarokon is befüvesített területek vannak kajázó asztalok, focipálya és ott ilyen fain lelátók , meg a sárga sulibusz :D tudom most azt gondoljátok h örülj h van esélyed h suliba járj ennek örülök is csak kíváncsi vagyok hogy a magyar sulik miért nem ilyenek ? szvl nekem az sokkal jobban tetszik...
2013. ápr. 7. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezen már én is gondolkoztam, pedig egyetemre járok. Nekem is jobban tetszik. Valószínűleg több pénze van az ottani kormánynak az iskolák fejlesztésére. Mert azért marha sok pénz lehet fent tartani egy ilyen intézményt, nem hogy több ezret.
2013. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem teljesen egyértelmű, hogy ott több pénz van?
2013. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
háát igen én is a pénz hiányát találtam bűnbaknak , de sokkal nagyobb kedvel járnék suliba ha itt is ilyenek lennének a sulik :D
2013. ápr. 7. 16:48
 4/6 anonim válasza:

Hány amerikai sulit láttál már élőben?

Magyar sulik is vannak ilyenek, vagy hasonlók, csak nem ez a jellemző.

Amúgy meg az amerikai sulikban lövöldözés is van, szóval annyira nem fajin az.

2013. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
még egyet sem , de egy ismerősöm amerikában lakik és imádja a suliját őt is mindig zavarta a magyar sulik kinézete de azt mondta 100%-an pozitívan csalódott teljesen a leírtak vannak ott és bejött neki ...
2013. ápr. 7. 16:57
 6/6 A kérdező kommentje:
de nem minden amerikai suliban lövöldöznek !
2013. ápr. 7. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!