Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » érettségi pontszámítás?

érettségi pontszámítás?

Figyelt kérdés

tavaly megcsináltam a föci előrehozottat, idén a választott nyelvem az angol lesz.

és azt hallottam h van egy olyan pontszámítás is h a két választott érettségi tantárgyam eredményének a kétszeresét veszik tehát van egy 90%os föci érettségim és csinálok egy 90est angolból is, az akkor 180 pont és ennek kapom a kétszeresét tehát 360 pont, ilyenkor a középiskolai eredményt és a többi érettségi tantárgyat nem is veszik számba egyáltalán? lehet akár minden kettes mellette?!



2013. ápr. 8. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ez nem így van. Az egész érettségi eredményből kettőznek.

Ajánlom, hogy nézd meg a felvi.hu-n. Ott akár ki is számolhatod.

2013. ápr. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, így van. Annyiban tévedsz hogy nem választott tárgy, hanem ami jó az adott szakra (úgy is a kedvezőbbek). A többiből lehetsz kettes:)
2013. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
egész pontosan vidékfejlesztési agrármérnöki szak, és választott tantárgynak elfogadják a föcit és az angolt, és akkor ha nekem ezeket duplázzák akkor nagy baj már nem lehet:) köszönöm a válaszod!
2013. ápr. 8. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!