Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosok/orvostanoncok, milyene...

Orvosok/orvostanoncok, milyenek voltatok általánosban biológiából?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy milyen szakra menjek tovább tanulni. nagyon gondolkodom a biológián mert orvos szeretnék lenni. Kitünő tanuló vagyok első óta, Bioszból is 5-ös de nem tudom hogy biztos bírnám-e a biosz szakot, mert egy nagyon erős suliba akarok felvételizni, és nem lenne túl jó hogyha csak aztán derülne ki hogy nem vagyok elég jó erre a szakra. Köszönöm előre is a válaszokat. :)
2009. szept. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem gondold át a dolgot, mármint hogy érdekel-e a biosz mellett a fizika és a kémia? mert ugye orvosira még ezek a kísérő tárgyak kellenek hozzá. az orvosi egyetem elvégzése hosszú éveket vesz igénybe (6év + szakosodás), tényleg szeretnéd-e vagy elunnád a dolgot? még elég fiatal vagy, de belenézegethetsz emelet biosz érettségikbe is, nem túl egyszerűek, de ha szorgalmas vagy, sztem menni fog. 17/L (végzős, szintén orvosira készülök, háát... majd meglátjuk:P)
2009. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha nem vagy biztos magadban, akkor ne tagozatos osztályba jelentkezz, hanem simába. Ott is ugyanúgy lesz biológia órád, sőt fakultációnak is felveheted majd, így nem maradsz le semmiről. (Sőt, ha biosz speces osztályba jársz, és rájössz, hogy mégsem ez kell neked, a fakt választásoknál nem a biosz lesz az, amit felveszel.) Szóval no para, még van rá négy éved, hogy dönts!
2009. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! =) És sok sikert kívánok az első válaszolónak, az orvosihoz. :)
2009. szept. 22. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
köszi szépen:) első voltam
2009. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sima gimibe menj, ha nem vagy biztos a dologban. Engem is felvettek sima gimiből, szóval no para:D
2009. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!