Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középiskolásoknak van valamily...

EffyStonem96 kérdése:

Középiskolásoknak van valamilyen ösztöndíj?

Figyelt kérdés
Az átlagom 4,92 (egyetlen tárgyból nem ötös). Nem vagyunk családdal kifejezetten rossz helyzeteben, de apukám nemrég elvesztette az állását, és anyukám is munkanélküli és nem találnak állást. Szóval nem jönne rosszul némi kiegészítés, amiből tudnánk fedezni mondjuk a saját költségeim, így amiatt aggódnunk. Tudom, hogy olyasmi szokott lenni, hogy az önkormányzat ad ösztöndíjat, de úgy tudom, ahhoz abban a kerületben kell lakni, ahova suliba jársz. Ez nálam nem egészen igaz. Szóval valami olyat keresek, ami fővárosi, állami, vagy egy független szervezet által felajánlott. És azt is tudom, hogy nem elég a jó átlag, kell valami plusz. Nyelvvizsgám van, OKTV eredmény (bár az nem olyan jó, szóval nem számít), meg sporteredmény is. Szóval van mit felmutatnom, de nem találok ilyen ösztöndíjakat.

2013. ápr. 10. 19:53
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Középsuliban én még nem hallottam ösztöndíjról, ha létezik kár, mert azért párszor nekem is alakult annó úgy az átlagom.. :/ Fősulin, egyetemen a jó átlagokra 15-25.000 ft körül is tudsz majd kapni, persze tudom ez egyenlőre még nem számít, de hátha már nincs sok hátra :)

Ha érdekel, akkor tudok ajánlani olyan állás (szerű:D) lehetőséget, amivel pl a saját költségeidet elő tudnád teremteni:)

2013. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kár :(

Azért köszi

Minden érdekel, állás is. Kerestem de mindenhol azt válaszolták, hogy 18 fölött keresnek. 17 múltam... Szóval kicsit ki vagyok akadva

2013. ápr. 13. 06:26
 3/3 anonim válasza:
rendben, írtaM:)
2013. ápr. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!