Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri pszichológusnak tanulni...

Megéri pszichológusnak tanulni? Külföldön mennyit keres egy pszichológus? Pl Angliában.

Figyelt kérdés

2013. ápr. 11. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

A kérdésed arra vonatkozik, hogy anyagilag megéri-e?

Angliában nem tudom mennyit keres egy pszichológus, de itthon (eleinte legalábbis) nem sokat.Sok tanulást és energiát igényel ez a szak,ha jól akarsz keresni, ne ezt válaszd.Később, ha elvégzel módszerspecifikus képzéseket és szakképzést, akkor jobban lehet keresni, de ezek csak az MA diploma után jönnek és fizetős képzések.

2013. ápr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, mit ajánlasz ha jól szeretnék keresni de a reál tárgyak nem erősségeim?
2013. ápr. 15. 21:22
 3/3 anonim válasza:
86%
Szerintem erre a kérdésre akinek egy csöpp esze van nem fog neked válaszolni. Hogy mi érdekel azt Te tudod, ha meg nem, más nem fogja megmondani Neked. Ha meg csak anyagi szempontok alapján akarsz pályát választani, akkor utálni fogod az életed minden percét. De ha mégis ragaszkodsz ehhez, akkor nézz körül az ismeretségi körödben, hogy mások mivel foglalkoznak, ki humán, ki reál területen. Azt meg le tudod szűrni hogy az illető kb. hogy él.
2013. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!