Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Magán tanárok! Mit tesztek,...

Magán tanárok! Mit tesztek, ha a kedves diák nem jelenik meg órán, elérni sem lehet?

Figyelt kérdés
Mondjuk többször eljátssza azt, hogy egyszerűen nem jön órára, hiába hívjátok, írtok neki, nem reagál rá, maximum utólag (napokkal később). Beszéltek vele szép szavakkal, vagy határozottan megmondjátok neki, hogy még egy ilyen és többet nem kell jönni? Esetleg valami más?
2013. ápr. 11. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen miért jár magántanárhoz?
2013. ápr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az osztálytársam játszodta ezt. Nem szólt a tanárnak kétszer, a tanár meg egyszerűen nem fogadta, mást fogadott helyette. Érdeklődött felőle tőlem is, én mondtam nem tudom mi van vele, mert suliba sem járt, aztán megmondta nekem, hogy mást fogad helyette. Tökéletesen igaza van, amúgyis a csaj össze-vissza hazudozott a suliban is, hetekig nem járt suliba sem, nem hogy magántanárhoz.. Jogos volt a tanár részéről.
2013. ápr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt én is szeretném tudni... az is kétséges, hogy egyáltalán egy kettest össze tud majd kaparni érettségin, vizsga előtt pár héttel meg ezzel szórakozik. Hozzáteszem, hogy ez a 2. alkalom a héten, de egyébként sem az első. Csak ugye ez nekem azért kellemetlen, mert egyrészről készülök az órára, összeállítok neki feladatokat, másrészről esetleg valaki mást be tudtam volna rakni a helyére, ha tudom, hogy ő nem jön. Megértem, hogy 1x, 2x előfordul olyan az emberrel, hogy hirtelen rosszul van, lekési a buszt, vagy pont tanulni nincs épp kedve, de rendszeresen?
2013. ápr. 11. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez már azért pofátlanság. Az ilyeneknek legtöbb esetben a szép szó nem használ, előbb utóbb úgyis elköveti ismét. Ha még vissza sem jelzett, sem telefonon, sem személyesen félre kell tenni a lelkiismeretet és foglalkozni olyannal, aki valóban értékeli azt a munkát, amit te belefektetsz.
2013. ápr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!