Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ismétlő érettségi pénz?

Ismétlő érettségi pénz?

Figyelt kérdés
Majdnem biztos vagyok benne, hogy tudom a választ, de hátha van valakinek valami okos tippje. Az a helyzet, hogy tavaly emelteztem magyarból,nem is lett olyan rossz, de az egyetemhez nem volt elég. Sajnos egyedül ennek volt reális esélye, hogy javítsak rajta, ezért jelentkeztem újra. 25ezer forint volt, de közben úgy alakult hogy mégsem lenne szükségem azokra a pontokra, mert előrehozták az OKJ-s vizsgámat ami elég lenne. Viszont ez most nekem nagyon sok felkészülés, és inkább az OKJra koncentrálnék, mivel az többet ér. De 25ezer ft az mégiscsak 25ezer ft...Szóval esélytelen a pénzt visszaigényelni valahogy?

2013. ápr. 15. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy nem.
2013. ápr. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen esélytelen. Nem is beszélve róla, hogy máris dolgoztak emberek a jelentkezéseddel. Nincs jogi lehetőség a visszaigénylésre.
2013. ápr. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De azért majd suliba szólj oda, hogy nem mész érettségizni.
2013. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!