Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kettes töriérettségi?

Kettes töriérettségi?

Figyelt kérdés
Sosem érdekelt a töri, nem is szerettem, sosem tanultam igazán. Világéletemben gyenge hármast produkáltam. Tudom, nem dicsőség, de teljesen más dogok érdekelnek, azok viszont tényleg borzasztóan. Össze tudok így szedni egy kettest érettségin? Tudom, tudom, pontok, stb, de nekem 240 pont kell (már most megvan 220 a nyelvvizsgákkal, nyelv és infó érettségivel), ha azt elérem, 3 fordulós felvételim lesz, az ottani szereplésem dönti el, hogy felvesznek-e vagy sem. Tanulhatnék most is, de inkább a felvételire koncentrálok, aztán majd elolvasom mind a 4 könyvet egyszer (az elsőt már átolvastam részletesebben, a maradék 3 szerintem csak egyszeri olvasásos lesz). Ha ez számít, 19. sz. második feléből és a XX. századból jó vagyok, 4-es, 5-ös dolgozatokat írtam a témából. Köszi előre is!
2013. ápr. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Kettes?! Ne viccelj. Én a 4 év alatt soha nem tanultam, füzetből írtam a dolgozatokat, szóbeli tételeket is csak átolvasgattam és hármas lett. Ha tényleg tanultál végig még jobb is lehet.
2013. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyu, a töri érettségi írásbelin szerintem nulla tudással is menne a kettes, szóbelin pedig a tétel kidolgozásához kapott segítségek + atlasz nagyjából lefedi mindazt, amit el kell mondanod.
2013. ápr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugodtam. :D Persze azért elolvasom a könyveket.
2013. ápr. 16. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányas lett?
2016. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!