Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan megterhelő az...

Tényleg olyan megterhelő az orvosi szakképzés?

Figyelt kérdés

Mindenkitől csak panaszkodik, hogy mennyit kell tanulnia, reggeltől estig van egyetemen, nincs egy szabad perce.

Jó, persze kell tanulni mert mégiscsak orvosi, de nincs ebben egy kis túlzás, hogy nincs egy szabad perce az embernek, későig tanul, korán kel, ismét tanul, majd órákon ül estig, haza, és ugyanez kezdődik előlről.


2013. ápr. 20. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az egyetem nem szakképzés. Szakképzés az utána van.

Egyébként az emberek különbözőek. Vkinek tényleg abból áll az élete, hogy bejár az összes órára, a többi idejében meg tanul, esetleg egyéb hasznos elfoglaltságot csinál (pl. TDK-zik, demonstrátorkodik).

Valaki meg lazábban veszi. Én pl. nem járok be minden órára, csak azokra, amiknek úgy érzem, hogy értelme is van. Mellette néha eljárok bulizni, sokat vagyok a barátaimmal. De amikor kell, akkor tanulok.

2013. ápr. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak az válassza az orvosit, akinek

hivatásérzete van- Különben nem

bírható

2013. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem "sétagalopp"
2013. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű. De emberfüggő az egész. Van olyan évfolyamtársam, aki minden bulin ott van, ki nem hagy egyet sem, mégis színötössel viszi az orvosit.

S van, aki rengeteget tanul, mégis bukdácsol...

2013. máj. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!