Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Attractiv Szépség Akadémiáról...

Attractiv Szépség Akadémiáról mi a véleményetek? (Kozmetikus szak)

Figyelt kérdés
Szerintetek jó iskola? tényleg minden úgy van ahogy az oldalon írnak?

2013. márc. 31. 21:05
 1/5 anonim válasza:
Én csak azt tudom, hogy a többi okj-s iskolához képest, nagyon drága. Nem értem egy évre miért kellene több, mint félmillió forintot fizetni? Kicsit gyanús volt nekem.
2013. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is érdekesnek találom de ha figyelmesen elolvasod akkor látod, hogy olyan ismereteket és papirt ad.. amit alapbol tovább képzésen tanulhatok meg.. pl felsorol vagy 20at. Továbbképzésen 1 db 30 ezer ft.. meg van 70 ezres is.. ezért gondoltam, hogy nem hülyeség.
2013. ápr. 1. 12:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos egy iskolarendszerű okj képzésben ingyenes a képzés. A felsorolt papírok semmit sem érnek, csak maga a szakmai okj bizonyítvány számít. Nem tudom hol laksz, de én a helyedben ha jár az ingyenes képzés Neked(első okj szakma ingyenes mindenkinek iskolarendszerű képzésben, csak ha elmúltál 23 akkor estin tudsz ingyenesen tanulni) én arra szavaznék. (egy kozmetikus)
2013. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wepo válasza:
Szia! Végül elkezdted az iskolát? Én is szeretnék jelentkezni a kozmetikus szakra.
2013. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia igen elkezdtem a héten kezdődött.. és színvonalas iskola.. nagyon tetszik:)
2013. júl. 7. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!