Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha évvégén 3 tantárgyból...

Ha évvégén 3 tantárgyból bukok érettségi előtt, akkor nem mehetek érettségire?

Figyelt kérdés
Nem kérek olyan kommenteket, hogy milyen buta vagyok, mert egyáltalán nem lustaság áll a háttérben, hanem komolyabb dolog, de azt nem szeretném itt kifejteni :)

2013. ápr. 22. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Pótvizsga, pótérettségi.

Én 1-ből buktam pár éve, a többiből leérettségiztem, abból a tárgyból pótvizsgáztam augusztusba sikeresen és október végén pótérettségit tettem belőle!

2013. ápr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ugye alapból 3 tantárgy után automatikusan évismétlés van. Akkor ez itt nem érvényes?
2013. ápr. 22. 16:18
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Erre én nem emlékeztem már.

Akkor újra kell járnod az utolsó évet és addig nincs érettségi.

2013. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2013. ápr. 22. 16:22
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
De nem ám! Viszont amelyik érettségi tárgyból nem buktál meg (nyilván lesz ilyen is, ha csak háromból akarsz bukni), abból az osztálytársaiddal együtt leteheted az érettségit, ami előrehozottnak fog számítani, és később beszámítják.
2013. ápr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy már megbukj három tárgyból

(Ki van zárva)

2013. ápr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk aki annyira "gyenge" volt, hogy akár

csak egy tárgyból is már bukott, kitették a suliból (mert gondolták úgysem fog tudni leérettségizni)

Úgy hogy kicsit erőltesd megmagad

2013. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan évet szeretnél ismételni?
2013. ápr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!