Menjek holnap suliba?

Figyelt kérdés
Kiírt az orvos csütörtökig, de holnap meg kémia tz, és a tanár nem valami kedves, és eléggé csúnyán említette hogy aki nem írja meg... (nem fejezte be a mondatot) de szóval azokra értette akik akkor hiányoznak. De félek hogy az ofő meg lecseszne hogy bementem amikor még ki vagyok írva. Egyébként nálunk olyat nem lehet hogy csak arra az órára megyek be hogy megírjam :(
2013. ápr. 23. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Az jutott eszembe, esetleg betelefonálhatnál az osztályfőnöködnek vagy a kémia tanárodnak! Az ofőd biztos el tudja intézni, hogy csak egy órára menj be; illetve ha a kémiatanárral beszélsz, szólhatsz neki, hogy nagyon beteg vagy és nem ellógni akarod a dolgozatot, de nemt tudsz bemenni. Ha látja, hogy törődsz a dologgal és nem csak ellinkeskedni akarod, akkor biztos nem fog kiszúrni veled.
2013. ápr. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy szokott lenni, hogy az illető bemegy, megírja a dogát és utána kér egy kilépőt és haza megy.
2013. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk olyat nem lehet :(
2013. ápr. 23. 14:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj be (legalább túlleszel rajta)
2013. ápr. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általános vagy középiskola?
2013. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mentem be. Ez van, beteg vagyok. Gimnázium.
2013. ápr. 24. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!