Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogy menjek be...

Mit tegyek? Hogy menjek be holnap orara?

Figyelt kérdés
Utolso 2 oram tesi volt, megcsinaltam mindent, meg is dicsert a tanar, de fekvotamaszt kellett volna csinalni egyesevel mindenkinek az osztaly elott, mire sorra kerultem mondtam, hogy nem tudom. Sokszor mondta, hogy de probaljam meg, utana ideges lett, kiabalt aztan nyugodtan mondta, hogy menjek oda de nem probaltam meg. Felevkor egy jegyem volt, beirt melle 2 2-est es megadta a kettest. Rendes volt tole. Folyamatosan orvoshoz meg korhazba jarok mert van egy kis problemam, azert buktam meg majdnen tesibol. Es azt mondta, hogy felevkor megadta a kettest de ev vegen megbuktat. Mondtam, hogy nem tuodom erre elkuldott. De holnap elso 2 oram tesi. En nem akartam felidegesiteni de az altalanos suliban nagyon rossz emlekeim vannak, amugy is tulsagosan onbizalomhianyos vagyok es nem akartam, hogy a tobbiek kirohogjenek. Mert ugyis az lett volna es utana en lettem volna a tema egy ideig (tapasztalat). Most holnap hogy menjek be? Felek. Es ha holnap is ilyesmit kell csinalni?
2013. febr. 7. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérsz felmentést testnevelés alól?
2013. febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De az ugy milyen mar, hogy ma kikuld, holnap meg felmentesem van :S

Kedvenc tanarom amugy, mindig megcsinalom amit ker, a masik tantargy amit tanit abbol jo vagyok. Most az egyszer nem csinaltam amit ker. A magatartasommal sincs baj.

2013. febr. 7. 14:05
 3/14 anonim válasza:
100%

Ha az egészségügyi problémád olyan jellegű,akkor nem is tornázhatnál, felmentést kapnál, egyébként meg nem lehet ráfogni arra, hogy miért nem csináltad meg amit kellett.

Ha az első eset áll fönn, akkor kérj igazolást és a tanár sem fog piszkálni többet.

2013. febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szivemmel van baj. Van egy papirom de attol tesiznem kell. Ha rosszul erzem magam akkor kiallhatok.
2013. febr. 7. 14:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kedvenc tanárod, akkor valószínűleg jóban vagytok. Kérj tőle tanácsot, hogy miként javíthatnál a teljesítményeden. Biztos tud mondani valamit. És ezt egyáltalán nem kell órán, lehet előtte vagy utána is!
2013. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
100%
Egyetértek az 5-ös válaszolóval. Beszélj a tanároddal és mondd el neki, amit nekünk is. Ha eddig ilyen rendes volt veled, szerintem az őszinteséget értékelni fogja.
2013. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem enyhe szívritmuszavarom van és kaptam egész középiskolára felmentést futás alól meg úszás alól (utóbbit nem értettem, de jól van). Nem értem nálad ez miért nem volt megoldható már a suli kezdete óta. Meg azt sem értem, hogyha mindent megcsinálsz, akkor előző félévben hogy volt csak egy egyesed? Nekünk volt vagy 10 jegyünk 1 félévben, ha nem több. Osztályoztak felülést, fekvőtámaszt, kötélmászást, magasugrást, távolugrást, futást, zsámolyugrást, úszást, röplabdát és a jó Isten tudja, hogy még mit, de rengeteg jegyünk volt.

Próbáld meg összekaparni magad, csináld lassan a fekvőtámaszt, ahhoz nem szív kell, hanem karizom és nem kell turbó sebességgel csinálnod. Nálunk 20 fekvőtámasz kellett az 5-öshöz, a ketteshez 5. Tiéteket nem tudom, de kétlem, hogy annyira kemény szabályok lennének, főleg egy hátrányos diákkal szemben.

2013. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nekem is ritmuszavarom van de az a fajta ami nem terhelesre jon elo hanem csak ugy magatol. Egyszer tesin is elojott. Nekem szeptemberbe derult ki, hogy bajom van. Nem egyesem volt, hanem egy negyesem es sokszor elmardt a tesi, korhazba voltam, utana egy hetig nem mentem, kontrollra mindig kb aznapra kaptam idopontot mikor tesi volt, utana megfazas, meg kitudja meg mik voltak. Ezert nem volt jegyem. Fogalmam sincs mennyitol kettes de nem tudok fekvotamaszt, kezenallast, fejenallast, hatrabukfencet, szekrenyugrast meg ilyeneket. Egyszeruen nem megy, es meg se akarom senki elott probalni.
2013. febr. 7. 14:34
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, félre értelmeztem a jegyednél. Akkor próbáld meg megbeszélni a tanárral, hogy "feleltessen" téged valamiből, amit tudsz és még nincs belőle jegyed. Ha emez nem megy, akkor nem, nálunk a kötélmászásnál sztrájkoltak sokan, lett egy egyesük azt kész, utána másból kaptak jobb jegyet. Biztos van olyan rész, amit meg tudsz csinálni. Ha jó fej a tanár, akkor segítenie kell, főleg megértheti, hogy bajod van. Lényeg, hogy ne félj, tényleg kapd össze magad és határozottan állj oda elé, hogy neked fontos a jegy és segítsen neked ebben. Sok sikert! :)
2013. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem értem amúgy, hogy miért küldött ki, elég lett volna beírni egy 1-est.

Beszéltem a barátnőmmel és ő azt mondta, hogy szerinte holnap menjek oda hozzá és kérjek tőle bocsánatot. Nem merek odamenni, pedig lehet, hogy jobb lenne. Szerintetek? :S

2013. febr. 7. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!