Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt a ballagás :DD...

Mindjárt itt a ballagás :DD mit szóltok?

Figyelt kérdés
én már tisztára lázban égek a ballagás és az érettségi miatt. am magyar írásbelire érdemes amúgy tanulni??? mert legszívesebben a novellaelemzést választanán, de ismeretlen költőket szoktak betenni az érettségibe :SSS

2013. ápr. 23. 18:16
 1/6 anonim válasza:

én is ugyan így vagyok vele... mondjuk én az irodalomtól félek a legjobban :S

de már nagyon várom ezt az egész ballagásos dolgot :DD

2013. ápr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már épp ideje volt,hogy vége legyen!!!!!! :D

Túl lennék már az egészen szívesen...

2013. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán egy picit kilógok közületek mert csak 11-be járok de én már most félek a ballagástól. Az ideit várom mert rendezők leszünk és imádom az ilyen felhajtásokat. :)) De a sajátomat nem akarom mert félek hogy az ofőm nem fog emlékezni rám és hamar elfelejt. Pedig nagyon jóban vagyunk de akkor már nem all fent a napi kapcsolat. Lehet hogy most emiatt hülyének néztek....:/
2013. ápr. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Már régóta várom :D Nagyon utálom ezt a sulit, nem is értem miért nem hagytam ott már régen, de már mindegy. A sulit az osztály háromnegyede, az osztályfőnököt mindenki utálja nálunk.

A magyartól én is félek, még jó, hogy elég a hármas. A regényelemeket és a korszakok jellemzőit tanuld meg + a 11-es nyelvtankönyvből a költői jelzők, stilisztika részt. (A tanárunk mondta, hogy ez elég.) Weöres Sándor most évfordulós, olvasd el milyen új típusú verseket hozott a magyar irodalomba, aztán vagy ő lesz, vagy nem.

Annyira ne görcsölj rajta, elég ha egyszer elolvasod ezeket, amit írtam. Tanulj inkább olyanra, ami kicsit konkrétabb: plusz egy töri témával, néhány matekfeladattal többre mész.

2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

ááá kevesebb mint 1 hét :D

nekünk is mondták hogy vannak az évfordulósok :) nekünk többet is mondtak: Gárdonyi Géza, Batsányi János, Eötvös József és Kölcsey Ferenc. Hátha valakinek tudtam segíteni vele :))

2013. ápr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket, hát is nézem az évfordulósokat. amúgy nekünk csak Bánk Bán-t mondták, h esetleg most az jöhet szóba :DD
2013. ápr. 27. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!