Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Letört a körmöm és mindjárt...

Letört a körmöm és mindjárt itt a ballagás! (? )

Figyelt kérdés

nagyon szépen megnövesztettem ballagásomra a körmöm, és tegnap letört, vérzett is, szóval le kellett vágnom a körmeimet. rövid körömmel lehet műkörmöt csináltatni?

és műkörmöt szeretnék csináltatni, de nem tudom, hogy zselé vagy porcelán legyen-e, melyik a jobb és tartósabb? de nem akarok túl hosszút sem, hanem egy ízléses, divatos és elegánsat. tudnátok tippeket adni??? :)



2013. ápr. 11. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
A ballagáson pont senkit nem fog érdekelni a körmöd, emiatt teljesen felesleges ocsmány műkörmöt feltetetni.
2013. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
nem kellett volna csak azt az egyet levágni de már mindegy. így is lehet hosszú körmöd csak valamennyivel drágább.csináltass franciát valami kis virággal, olyat szoktak ballagásra meg az szép is szerintem :) amúgy nekem zselés szokott lenni, azt mondják nem roncsol annyira, mint a porci meg az én körmösömnél olcsóbb.de szerintem egy ballagásra a gel-lac is megfelel
2013. ápr. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Senki se fogja látni, se nézni a körmöd.
2013. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Igen lehet csináltatni! Már elterjedtebb a zselé, na meg nincs olyan nagy különbség közöttük inkább az számít hogy olyan szakembert válassz aki biztosan ügyes! Akinek már láttad a munkáját valakin!
2013. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Atyaég...remélem legalább középiskolás vagy, nem 14 éves!
2013. ápr. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!