Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pszichológus hallgatók, ti...

Pszichológus hallgatók, ti hogy oldottátok meg a szakképzéseket?

Figyelt kérdés
Most vagyok másodéves BA-n, és gondolkozok, hogy MA után elvégzem a klinikai szakpszichológusi képzést persze más terápiás módszerek mellett. A kérdésem a következő: ti hogy teremtettétek elő erre a pénzt? :S Mert ahogy néztem, pl.: Pécsett 1 millió 240 ezer a klinikai szakképzés, és pl.: a biblioterápia 440 ezer. Ti erre félreraktatok, dolgoztatok mellette (szakmátokban)? Ha igen, hogy?

2013. ápr. 25. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akit nem támogatnak a szülei, márpedig a többséget nem tudják ekkora összeggel, az dolgozott és félretett az egyetemi évek alatt.De elég kevesen kezdik el MA után rögtön valamelyik szakképzést, egyrészt mert nincs rá pénzük, másrészt meg nehéz bekerülni, mivel a klinikai szakképzés feltétele a bejelentett klinikai munkahely.Illetve azzal is számolj, h legkésőbb a szakképzés alatt meg kell csinálnod a 150 óra egyéni vagy 250 óra csoportos (ez lehet h később szintén csak 150 óra lesz,hallottam ilyen híreket)önismeretet, ami szintén nem kis összeg.Meg hát felvételi is van ugye,és nem mindenkit vesznek fel elsőre a szakképzésre.
2013. ápr. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Na egy újabb pszihiátriai eset!Retardált vagy ha ilyen képzésekre költesz...
2013. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!