Lehet ebből probléma?

Figyelt kérdés
Holnap egy nagy, javitó dolgozatot kell írnom és nem megyek ma suliba hogy rendesen fel tudjak rá készülni, viszont nem tudom igazolni. 17-20 igazolatlan órám lesz a maival együtt. Mos fogok érettségizni, és már csak jövőhéten van suli. Így az év végére küldenek még ki gyámügyest, vagy meg is vonhatják még a családit is???

2013. ápr. 25. 09:53
 1/3 anonim válasza:
Gyámügyest szerintem ne várj, de maximum (tudtommal) max 10 igazolatlan lehet, fölötte megvonják a családit.:S
2013. ápr. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül hogy már vége a sulimnak?
2013. ápr. 25. 13:13
 3/3 anonim válasza:

Hát ha mész tovább tanulni, akkor kapnád tovább, ha nem akkor alapból megvonják.

Lehet, hogy elnézik, mert mindjárt vége az évnek, de azért elég szemetek tudnak lenni (saját tapasztalat).

Esetleg kérdezd meg az offődet, hátha okosabbat tud mondani.


Bár szerintem az igazolatlanok miatt előbb kell majd elszámolnod a sulival, mint a gyámügyesekkel.. Viszont ha ők nem hozták még fel, nem értesítették a szüleidet vagy hasonló akkor így is megúszhatod.

2013. ápr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!