Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Totál elegem...

Mit csináljak? Totál elegem van már ebből

Figyelt kérdés

Történelem tantárggyal van gond (nem is kicsi): röpdolgozat volt, naphosszat tanultam rá, magoltam, és puskáztam is jóval többet mint szoktam (nem vette észre különben elvette vna a dogát v ráírja - volt már rá példa másnál) és ennek ellenére egy nagy egyes lett a vége. Nem értem, miért nem megy (van sok 4-es 5-ös, és akad néhány sorstárs is)...


Sokan panaszkodnak a tanárra, és mondhatom én is azt, h ő a hibás, de attól még nem lesz jobb. Minden tantárgyból 4-es v 5-ös vagyok, töriből meg 1-2 között. Ráadásul a többségnek megy már.


Eleve ez egy olyan gimi, ahova a legjobbak kerülnek be, országosan a top100 között van és az osztályban eddig mindenki átlaga 4 fölött volt (ezt tudnám hozni most is a többi tantárgyból, de közben már 3,5 fölött van csak a leggyengébb aki szerencsére nem én vagyok) és a családban is régen csak 5-ös volt az elfogadható, most már a 4-es is elég, de erre esélytelen vagyok. Ez persze senkit nem érdekel, és órákig megy a vita (hónapok óta) és nem jutunk dűlőre.


Az önbizalmam zéró, és már a többi tantárgyra is kihatással van, mert nem tudok azokra koncentrálni, annyira görcsölök ezzel.

Elegem van ebből, legszívesebben öngyilkos lennék, vagy nem tudom, fogalmam sincs mi legyen, de sajnos megoldás helyett csak a sanyargatás (otthoni bünti) marad.



2013. ápr. 5. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnál beszélni a tanárral, őtőle tanácsot kérni? Gondolom a dolgozatokat visszakapjátok, megnézheted, hogy mi nem volt benne a jó. Ha ez kevés, akkor a szüleid is beszélhetnek a tanárral, kérhetnek tőle tanácsot. Ha ez sem segít, akkor az ofővel kell beszélni, hogy ő segítsen megoldást találni.
2013. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!