Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szekálnak a nevemmel a suliba....

Szekálnak a nevemmel a suliba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Szüleim tudnak róla hogy szekálnak. Igazából nem az osztálytársaim hanem az évfolyamtársaim. Annyira rosszul esik mindent megpróbáltam de csak kiröhögtek annyira fáj és ez már jó pár éve tart tanárnak is szóltam már de nem tudott semmit tenni. Már sírtam is emiatt mert nem bírom lelkileg és idegileg se. Kérlek segítsetek!!!!
2013. ápr. 28. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Szemetek. Nekem határozottan tetszik a neved, kedves Farkas Piroska.
2013. ápr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi a neved? Az egyetlen amit tehetsz hogy nem foglalkozol velük. Egy idő után csak megunják.
2013. ápr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen kreténeket azzal lehet a legjobban idegesíteni, ha látványosan átnézel rajtuk. Te nem tehetsz a nevedről, ők viszont tehetnek arról, hogy gyökerek :) Ha van elég merszed, visszaszólhatsz nekik, hogy a te szüleid csak abban hibáztak, hogy nem a legjobb nevet adták neked; az övéik viszont abban, hogy taplókat neveltek.
2013. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Másik suli, vagy másik osztály. Vagy tűröd 1 évig még őket és reménykedsz hogy megunják.
2013. ápr. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért

Mi a baj a neveddel (Olyan csúnya nem lehet)

2013. ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ofőnek kéne valmait tenni

(pl. Beír azoknak, akik másokat csúfolnak)

2013. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát a vezetéknevem a baj azzal csufolnak. a nevem: Keszeg és sztem igy kitaláljátok h mivel és hogyan csufolnak
2013. ápr. 29. 15:16
 8/8 Pokkec válasza:

Szia! Én május 13-án töltöm a 14-et és engem is szoktak heccelni a keresztnevemmel.Szabolcs a keresztnevem.És azzal szekálnak valamikor a barátaim hogy SzaRbolcs,Abroncs.De a legjobb barátaim szoknak csak viccből de valamikor nagyon rosszul esik :/Csak a fiú barátaim szoknak.Mivel engem szeretnek az osztálytársaim,viccelődünk egymással főleg a lány oszt.társaimmal és olyan dolgokat csinálok meg amiket mások nem mernek.Na de figyelj Én most nem arra szeretnélek rá vezetni hogy olyan tettek csinálj amitől másnak leesik az álla :). Most mondok egy ötletet!Figyelj! Ha van egy Ricsi nevű olyan gyerek aki szekál,akkor mond azt neki hogy Recska. Vagy ha Bálint akkor meg MaszturBálint. Vannak ilyen vicces nevek a neten és onnan szedjél le sokat :D!Amúgy meg nem tudom ki találni hogy mi a baj a vezetékneveddel,ez egy teljesen normális magyar név :).Azért szeretnék segíteni 13 éves fejjel mert szerintem ez nagyon rossz dolog hogy öngyilkosok lesznek a fiatal gyerekek :(.De amúgy az ilyenre oda sem kell figyelni :).

Üdv! :) Ez most nagy örömmel tölt el hogy segíthetek neked bárki is vagy/bárhol is laksz! :)

2013. máj. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!