Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Új középiskolámban az osztály...

Új középiskolámban az osztály nagy része síkhülye, bunkó, és sokszor nem lehet tőlük rendesen figyelni az órákon. Továbbá gyakran szekálnak. Iratkozzak át másik középsuliba?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 21:12
 1/6 anonim válasza:
53%
Hát...szerintem maradj. Ha nagyon hülyék akkor könnyen tudsz te mint okos, ötösöket szerezni, tehát jobb tanuló leszel.
2009. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Igen.


Beszélj a szüleiddel, a továbbiakat nekik kell intézniük.

2009. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
21:17 Szerintem az nem jó, ha annyira okos és ez látszik is, mert aokat srébernek tartják és még jobban szekálják. Nem azt mondom, hogy ne legyen okos, csak ne feltűnően.
2009. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha szeretnéd vinni valamire, és fontos, hogy értelmes légkörben lehess, mindenképpen iratkozz át másik suliba. Persze ha csak nem vagy te is "síkhülye" és "bunkó".
2009. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Iratkozz át.Sajna én annak idején pont ilyen légkörben maradtam, mert nem tudtam átmenni máshová, de meg is lett az eredménye....


Sok sikert!

2009. szept. 16. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Én most ugyan ezen okok miatt megyek át máshová. Neked sikerült már?:)
2009. okt. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!