Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok jó egyetem/fősulit...

Schmaugi kérdése:

Tudtok jó egyetem/fősulit mondani ahol a vendéglátó-turizmus szakmát eltudnám végezni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a célom h elvégezzek egy vendéglátói szakmát, mert ki akarok kerülni külföldre(Ausztria) felszolgálóként vagy hasonlónak..majd később tovább haladni feljebb a lépcsőn..és mivel jövőre érettségizek nem tudom h melyik tantárgyat kéne választanom h járjak faktra.? egyenlőre én Corvinusnak láttam vendéglátó/turizmus szakát. Válaszokat előre is köszönöm!: )
2013. ápr. 29. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

A turizmus-vendéglátás még a Corvinuson sem nehéz. Az egy egyszerű, nem sok tanulást igénylő kellemes limonádé szak. Szóval bármelyik egyetemet is választod nem lesz problémád:)

Faktnak meg csak az angolt javaslom.

2013. máj. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy felszolgáló legyél, nem kell turizmus vendéglátás diploma. Sőt semmilyen diploma nem kell.


Egyébként aki ezt a szakot végzi el, nem hiszem, hogy felszolgálás lenne a célja...és ezzel most nem lenézni akarom a felszolgálást, de ez tény.

2013. máj. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Én németes vagyok és jövőre csinálom meg a nyelvvizsgát belőle.

Második válaszoló: Hát igazából nekem nem az lenne a célom h felszolgáló legyek...csak valahol el akarom kezdeni..igazából saját vállalatot szeretnék, és ezért kell a diploma.:)

Olyat mondtak h a történelem vagy matekból érdemes faktot választani..a nyelvismeret az ugye alap.

2013. máj. 2. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az egy dolog, hogy benne van a felvételiben a történelem, de az ode tök felesleges. Ott van egy kis matek, de a többi ilyen filozofikus jellegű tantárgy. A matekot érdemes akkor felvenni.
2013. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
franc, a matek nem épp az erősségem...vagy is csak a statisztika meg egyenletszámítás amiben jó vagyok...a geometria meg ilyen szarokból nem a legfényesebb a tudásom.:S :///
2013. máj. 3. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!