Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyámnak,...

Hogy mondjam el anyámnak, hogy nem akarom a tanfolyamot?

Figyelt kérdés
Pennys gyakorlatról van szó, és mindennap félek bemenni(akmikor kell). Gyomoridegem, hányingerem, hasmenésem van. Anyámnak még nem mondtam, de mondanom kéne, de nem tudom hogyan, mert biztos hogy azt fogja mondani, hogy ne hagyjam abba, ha már elkezdtem, holott ő mondta, hogy jelentkezzek, merthogy nem csinálok itthon semmit se. Tb nem fizeti és a december végéig tart a tanfolyam. Addig akkor anyám fizetheti a tb ami több 10ezer lesz. Szóval én most be akarom fejezni, csak nem tudom, hogy mitévő legyek, hogy végre megtudja érteni, hogy nekem ez egy szenvedés.

2013. máj. 1. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Pennyvel? Én úgy hallottam, hogy nagyon korrekt cég.
2013. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd el, hogy megértő legyen, ha az egyetlen alternatív terved az, hogy továbbra is otthon fogsz ülni (ami miatt amúgy is fizethetné anyád továbbra is a TB-t). Van bármilyen más terved? Lehetséges munkahely, esetleg továbbtanulás más irányban? Lehetőleg mindkettő minél hamarabbi kezdéssel. Ha van ilyen, akkor ezt hozd fel, és érvelj mellette, ha nincs, akkor pedig egyikőtöknek sem érdeke, hogy egy kis szorongás miatt további beláthatatlan időre eltartott legyél.
2013. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kihúzni

Nem olyan rossz az

2013. máj. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De a tf. az ingyen van nem?
2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De miért nem jó ott?

Nincsenek kedves kollégáid?

2013. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Másutt pénzbe kerül a tanfolyam

(Nem biztos, h anyukádnak lenne rá pénze)

2013. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdemes lenne kihúzni, mert ezzel tényleg jobban eltudok helyezkedni, mint az ápolási asszisztens okjssal. Ez is az. Kifizetni nem akarom, a maradék órát. Egyrészt, munkanélküli vagyok, másrészt meg, idő igényes. Szóval végig vergődöm. tb válaszra annyit, hogy nem fizetik, mert gondolom ingyenes.
2013. máj. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!