Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha felvesznek egyetemre...

Ha felvesznek egyetemre államilag finanszírozott szakra akkor kötelező beiratkozni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy van egy idő, ameddig még ki lehet iratkozni és fizetni sem kell, viszont ha a megadott időszak után iratkoznék ki, akkor ki kell fizetni az egész hátralévő tandíjat. Igaz ez? mennyi ez az idő? Aki tud valami pontosat segítsen.

2013. máj. 5. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:

én tavaly beiratkoztam, október közepén iratkoztam ki és nem kellett fizetnem.

Iskolája válogatja, meddig lehet visszavonni az iratkozást, az intézmény honlapján biztosan megtalálod. (aki decemberben vonta vissza az iratkozást, annak az első féléves tandíjat ki kellett fizetni, államis volt)

2013. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. máj. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!