Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Többi lent!

Hogyan tovább? Többi lent!

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, van 1 szakmám (építőipar,mindegy mi)és nem tudok vele elhelyezkedni SEHOL,főleg nem itt vidéken és nem is igazán nekem való, nem vagyok valami jó benne,na de ez mellékes.

Ötleteket szeretnék gyűjteni, hogyan kéne tovább? Esetleg érettségi, valami más szakma és mégis mivel lehet elhelyezkedni manapság? Ha lehet elkerülném az építőipart asztma és porallergia miatt, de ha nincs más ott kell keresgélnem. Nem akarok szüleimen élősködni. Minden ötletet szívesen látok!



2013. máj. 5. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát először is, érettségi. Azt két év alatt letudod estin. Utána meg vannak mindenféle OKJ-s tanfolyamok, amik eléggé piacképesek, azok is két éves képzések. Ha meg fősulira, egyetemre szeretnél menni, akkor meg alapkövetelmény az érettségi.
2013. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!