Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4,74-es átlag 6. ban így...

4,74-es átlag 6. ban így évvége fele közeledve jónak számít? (Bőv. :Lent)

Figyelt kérdés

Tesiből, németből és töriből állok 4esre.

Tesi: 4,22

német: 4,42

töri: 4,70 (ebből valószínüleg, ha nem rontok megkapom az 5öst azt mondta a tanár)

Mosonmagyaróvári vagyok és engem azért mostmár az átlagot figyelve kérdőre jött, hogy továbbtanulásnál ez fog számítani? Gimiben vagy szakközépben gondolkodjak? Javításra van még esélyem így idén év végére?


2013. máj. 6. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt még simán tudod feljebb hozni akár jövőre, és sztem simán mehetsz gimnáziumba, persze ez érdeklődésfüggő :)
2013. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz mindkét fajta iskolába
2013. máj. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mosonmagyaróvári??? :D Én is! Én 4.15 :( Ez jónak számít? Szintén 6.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az sem rossz, hatodikban még nem kell ész nélkül.... majd később meg ha akartok, úgyis jobban fogtok teljesíteni.
2013. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hogyan próbáljak meg javítani?
2013. máj. 20. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
ki kell kísérletezned a hozzád leginkább passzoló tanulási módszert, és fontos a hozzáállás is...
2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!