Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nehéz volt a...

Szerintetek is nehéz volt a mai történelem érettségi tesztes feladatai?

Figyelt kérdés

Én nagyon leblokkoltam, nekem nagyon nehéz volt..

Az is meglepett h világháborúrúl nem volt szó konkrétan


2013. máj. 8. 11:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez volt a legnehezebb az összes év közül
2013. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon nehez volt :(( elmúlt elvek legnehezebbje volt a mai .. Esszé meg írható volt ;(
2013. máj. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én legfőképpen azona határon túli magyaros feladaton nem bírtam kiigazodni :D a többi ok volt. széchenyi reformokat, romákat, és középkori gazdaságot választottam.
2013. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nehéz volt, konkrétan a sírás kerülgetett...
2013. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon kiakadtam, pedig úgy éreztem tanultam rá... :( Több feladatsort megcsináltam előtte és kétség kivül ez volt a legnehezebb, olyan hülye feladatok voltak, hogy a sirás kerülgetett.
2013. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz volt. Mikor elsőre gyorsan átnéztem a feladatokat, ott ültem öt percig néma kus.sban, hogy na jó, megbukok... :D Majdnem bőgtem. Aztán végül sikerült összeszedni magam, bár voltak olyan pillanatok, ahol azt mondtam, na jó, én most leteszem a tollat, és nem csinálok a továbbiakban semmit, így is úgy is bukta. :D Végül meggyőztem magam, hogy na, nem pöc.sölöm el az egészet, adok magamnak esélyt, mindenhová írok valamit, küzdök, ahol meg teljesen tanácstalan vagyok, tippelek valamit, amit megközelítőleg jónak gondolok, hátha összeszedek pár pontot is a hülyeségeimmel, jobb, mint a semmi. :D Mindent megtettem, remélem összekapartam azért egy erős kettest. :D
2013. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem volt osztálytársam aki nagyon hamar feladta :(
2013. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez miben nyilvánult meg? Kiment? Vagy csak nem írt? Sírt? És mennyi idő után?
2013. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz volt, hanem SZ.A.R :DD mindegy, kettes legyen meg, nem számít be nekem a töri :D amúgy szerintem ez már nem is történelem, max társadalomismeret... gratulálnék annak aki összeállította.
2013. máj. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz volt... A végén már annyira ideges lettem, hogy inkább hamarabb eljöttem, hagytam a fenébe az egészet...

Pedig amúgy 5-ös voltam töriből... Na mindegy

2013. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!