Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most írtam meg a töri írásbeli...

Most írtam meg a töri írásbelimet, és ahogy számolom kb 26 vagy egy kicsivel több pontom van. Hány pont kell a szóbelin, hogy biztos ne vágjanak meg?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem fognak megvágni

Ha legalább annyit tudsz a szóbelin mint amennyit

tudtál az írásbelin (vagyis tizenkét százalék),

akkor olyan közepest kapsz

2013. máj. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. 37-38 pont kell a kettes szinthez.
2013. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Addig még simán meg tudod tanulni a tételeket

(a szóbeliig)

2013. máj. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igaza van a harmadik válaszolónak, még van időd tanulni, én is holnap fogom kezdeni a szóbeli megtanulását. :)
2013. máj. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megtanulnám a 20 tételt, inkább, minthogy megbukjál. Egyébként ha tényleg ennyi, akkor szerintem kicsit kevesebb, mint a pontok harmadát a szóbelin.

De max ponttal a 3-mas biztosan, de ha néhány ponttal többet írtál, mint 26, a négyes is meglehet.

2013. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként én úgy tudom írásbelin 90, szóbelin 60 pont szerezhető, így összeadod az írásbeli eredményedet a szóbelivel, azután elosztod 150-el, majd megszorzod 100-al és kijön a százalék.
2013. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha 12 % megvan akkor 3as is meglehet ha rendesen tanulsz szóbelire. Én kb így leszek csak a 2es elég.
2013. máj. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, a tételeket tanulom. Szóbeli szerintem jobben megy majd :)
2013. máj. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!