Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza kell fizetnem az...

Vissza kell fizetnem az egyetemnek a tandíjat?

Figyelt kérdés
2010. szeptemberében kezdtem tanulni gyógyszerész szakon államilag támogatottan. Most vagyok harmadéves. Időközben nagyon megutáltam a szakot, egyáltalán nem érdekel már, eddig minden tárgyat teljesítettem minden félévben, de most már nem akarom tovább csinálni, nincs értelme. Ráadásul most kaptam munkát teljesen más területen és inkább dolgoznék. (van másik szakmám) Illetve később levelezőn csinálnék meg egy másik alapképzést már fizetősön. Úgy tudom, hogy csak ettől a tanévtől kezdve kell visszafizetni a tandíjat, de akiket kérdeztem azoknak fogalma sincs semmiről, To.-ra meg nincs időm bemenni a munka miatt. Ugye nem kell visszafizetni a tandíjat?
2013. máj. 8. 16:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kellene?
2013. máj. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem kell, mert tudtommal csak 2012. szeptemberétől kell, illetve ugye ők már alá is írtak hallgatói szerződést, én pedig nem. Csak senkinek sincs fogalma nálunk, hogy mi van és van aki hajtogatja, hogy de vissza kell fizetni....
2013. máj. 9. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van, nem írtál alá semmit, egyértelmű hogy nem kell.
2013. máj. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!