Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem karikáztam be az esszé...

Nem karikáztam be az esszé feladat betűjelét töri érettségin. Most mi lesz?

Figyelt kérdés
Megvannak adva a lehetőségek, három feladatot kell választani, két rövid esszét és egy hosszút(két magyar, egy egyetemes történelem) Jó feladatokat csináltam, mert a lehetséges feladatok közül kiválasztottam egy betűt, de nem karikáztam be. A többi esszét áthúztam, azokra nem kell írni. Ugye most ebből nem lehet problémám? Szerintem elég egyértelmű, hogy melyik 3 esszét választottam, de elfelejtettem bekarikázni :(((
2013. máj. 8. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jaj te:( jófej a tanárod?
2013. máj. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen velem mindig rendes volt...
2013. máj. 8. 17:04
 3/14 A kérdező kommentje:
De amúgy mi a szabály ilyenkor nem tudjátok?
2013. máj. 8. 17:05
 4/14 anonim ***** válasza:
nekünk a felügyelőtanár átlapozta az egészet mielőtt betette a borítékba, neked ilyet nem csinált?
2013. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ő mondta, hogy húzzam át azt a részt ahová nem írtam...
2013. máj. 8. 17:08
 6/14 A kérdező kommentje:
De most nagyon félek, hogy ez miatt 0 pontot ad rá, de nem hiszem el hogy egy karikázáson múlik :(
2013. máj. 8. 17:09
 7/14 anonim ***** válasza:

Mivel a karikázásért pont nem jár, a nem karikázásért nem tudnak levonni.

Igazából csak segítségnek vannak ott felsorolva a lehetőségek, hogy a vizsgadrukk miatt biztosan jól párosítsatok.

2013. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Be kellett volna karikázni, de csak nem lesz a tanárod olyan köcsög h nem karikázza be :)
2013. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Csak fogja tudni (látni) a javító tanár, hogy melyik témát választottad (karika nélkül is)
2013. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem, hogy megnézi, mert az első rész sem lett rózsás, az esszével tudnék javítani, de most addig izgulhatok, holnap azt hiszem megkérdezem ilyenkor mi lesz... Komolyan rettegek már...
2013. máj. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!