Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha valaki tavaly adta le a...

Ha valaki tavaly adta le a szakdogáját, akkor ugye most is fel kell vennie a dolgozatvédési vizsga időpontot?

Figyelt kérdés

Testvérem buta kérdése, gondoltam felteszem, de egyértelmű a válasz szerintem.

Ő tavaly teljesítette minden tárgyát, és a dolgozatát is leadta, de írásbeli, szóbeli és gyak. vizsgát egy évvel elcsúsztatta.

A neptun-ja nem írt róla semmit.

Debreceni Egyetem, fsz képzés.


2013. máj. 8. 17:49
 1/1 A kérdező kommentje:

Részletezve: tavaly adta le a szakdolgozatát, akkor kapott rá egy 5-öst, és nem kellett védenie (akkor még ez volt a szabály).

Mivel be volt írva neki a jegy így nem kellett újat írnia, ezt szerintem meg beszélte a to-val, de a mostani szakdolgozatra való jelentkezést nem tette meg (pont az 5-öse miatt). To-n aláírt egy papírt, hogy leadta a dolgozatát. És most azon parázik, parázunk, hogy vajon fent van-e az vizsga listán a többiekkel.

2013. máj. 8. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!