Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudtok olyan egyetemeket,...

Tudtok olyan egyetemeket, ahol gazdasági szakon az állami támogatástól függetlenül az egyetem is felajánl a magas pontszámú diákoknak helyeket?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki nem lesz 465 pontom,de egy 420 pontra számítok így is, ezért érdekelne,hogy esetleg van-e ilyen iskola.Aztán jelentkezési lapomon előrébb tenném a rangsorba.

Válaszokat előre is köszönöm !:)



2013. máj. 10. 18:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdést. Mit ajánlana fel az egyetem? Hogy ugyan költségtérítésesre vezs fel, de a két szép szemed miatt neked majd nem kell fizetned? Szerinted miből tanulhat valaki ingyen a felsőoktatásban? Állami támogatással. Ennyi.

Ha nem éred el a megfelelő ponthatárt, akkor költségtérítést kell fizetned.

2013. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
...Nem hittem,hogy a két szép szememért kapok majd valamit.:) De pl a BKF-nél van olyan kezdeményezés,hogy akik 400 pont felett jelentkeznek azoknak az első félév ingyenes. És erre lettem volna kíváncsi,hátha máshol is vannak-e ilyen kedvezményezések.
2013. máj. 11. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!