Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jövőre még lesz állami hely...

Jövőre még lesz állami hely orvosin?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Lesz, ha jól tudom akkor idén több állami hely volt, mint tavaly. Végülis kellenek az orvosok és ezt támogatják.
2012. aug. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

Mi a francért nem lenne?

Szerinted ha ki kellene fizetni az 1 milla/ félév tandíjat, hány ember menne orvosnak? 5?

2012. aug. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre, nem én vagyok az ésszerűtlen, a kormány hoz mostanában ilyen döntéseket => kiszámíthatatlan.
2012. aug. 31. 13:12
 4/6 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ebben nem volt semmi kiszámíthatatlan. Amelyik szakmákból hiány van azt támogatják, amelyiknek viszint túl sok képviselője van fizetőssé teszik. Szerintem teljesen jogosan és normálisan.
2012. aug. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogosnak jogos,de törvénybe ütköző módon gyorsan hozták meg,és iktatták be az új keretszámokat.


Kérdésedre válaszolva lesz,reményeink szerint még több.(bár ez felhígulással is jár,de nem számít.a gyengébbek majd az egyetem alatt megedződnek,vagy kiesnek...)

2012. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak mindenki aggódik a közvetlen környezetemben, hogy fel fogják-e venni, ha meg nem, akkor vagy diákhitel, vagy OKJ-s. De ha még több hely lesz, az csak jobb :) És a hallgatói szerződést is aláírom, de nem akaork 12 millát fizetni, erre senki nem volt felkészülve...
2012. szept. 5. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!