Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeretnék bioszból és kémiából...

Szeretnék bioszból és kémiából emelt szintű érettségit tenni, milyen könyvekből tudnék önállóan felkészülni?

Figyelt kérdés
Még van 3 évem a suliból. Elég kevés óraszámban tanuljuk mindkettőt, ráadásul 2 éves tárgyak. Nem tudok máshová átmenni, itthon, magamtól, magántanárral kell megtanulnom. Milyen könyvekből érdemes tanulni?
2013. máj. 11. 16:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem tudok.
2013. máj. 11. 17:03
 2/3 anonim ***** válasza:

Biosz: Panemsulis könyv és/vagy Mozaikos tankönyvek (10-11-12), plusz feladatgyűjtemény, pl a nagy zöld.

Kémia: Mozaikos 11-12, Ötösöm lesz kémiából plusz Villányi "Feladatgyűjtemény a kétszintű érettségire".

Sok szerencsét :)

2013. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bioszból a panemsulis könyv (én is abból tanulok) és a korábbi érettségik gyakorlása mindenképp. A kémiát sajna nem tudom.
2013. máj. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!