Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha légi kísérő akarok lenni,...

Ha légi kísérő akarok lenni, ahhoz mit kell tudnom? Vannak követelmények (pl:magasság, súly. )?

Figyelt kérdés
2009. szept. 30. 18:55
 1/5 anonim válasza:
100%
angolul kell beszélned és el kell végezned egy légi utaskísérő tanfolyamot. Arról nem halottam hogy magasság meg ilyenek akadály lenne (de ezt nem tudom pontosan)
2009. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oks értem köszi
2009. szept. 30. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvégezni a tanfolyamot és nyelveket beszélni folyékonyan. Magasság, súly biztos, hogy nincs megszabva.
2009. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Álláshirdetésekben lehet találni 1-2 ilyen munkát, abban részletesen le vannak írva a kritériumok. Ilyen például, hogy szeresd a munkádat, a külföldön dolgozást, a rendszertelenséget (egyik nap még itt-másik nap már ott vagy), kommunikálj jól angolul szóban és írásban, nyelvvizsga nem kell, előny egy másik nyelv ismerete, legyél mosolygós, kedves, nyitott a világra, segítőkész (tipikus légi kísérő tulajdonságokkal bírj), fontos, hogy jól ússz (ha baj van, akkor már minek? :P), ne ess pánikba meg ilyenek.

El kell végezni egy tanfolyamot, majd ha megfeleltél alkalmaznak. Nem kell komolyabb végzettség, csak ez a tanfolyam, ami gondolom fizetős.

Nem kell 180-nak lenned és 50 kg-nek, azok a modellek :) azonban a 160 alatti magasság igen nagy hátrány, mivel a kézi táskát az utasok feje fölötti rekeszben tárolják, indulás előtt ezeket be kell pakolni (nem feltétlen neked) és azután le kell csukni. ha nem éred el, az kellemetlen. általában elég vegyes a paletta minden repülőn :) én már rengeteget utaztam

2009. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
magasság: 11000méter, súly: több mint száz tonna. :D:D
2009. okt. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!